Oljemålning 1800-tal
Closed
2013-07-04
194048
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Lärd man med böcker, olja på duk, 22x18 cm