Konsolur stockholmsarbete i rokoko
Valmis
2013-06-28
193306
| Korkein tarjous | 26 000 SEK |
| Arviointi | 20 000 SEK |
KONSOLUR, stockholmsarbete i rokoko, grönmålat med dekor av blommor, skuren och förgylld dekor, urets höjd 70, konsolens ur 30 cm, nyckel finns
Skador, lagningar