Astrid Wahlstedt oljemålning
Closed
2013-06-30
193082
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
WAHLSTEDT, Astrid (1877-1946): Drickande häst, signerad och daterad 1918, olja på duk, 54x74 cm