Jemt-Olov Persson tupp
Valmis
2013-06-26
193011
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PERSON, Jemt-Olov (1871-1947): Tupp, signerad JO Person, snidat trä, höjd 11,5 cm
Lagningar, skador