Häst Dalarna
Closed
2013-06-25
192868
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
HÄST, Dalarna, omkring 1900, polykromt bemålad, höjd 11, längd 12 cm
Slitage och skador