CF Reuterswärd Non violence bronsskulptur
Closed
2013-06-21
192221
| Sold for | 56 000 SEK |
| Estimate | 50 000 SEK |
REUTERSWÄRD Carl Fredrik (född 1934): Non violence,
signerad och numrerad CFR 2/150, patinerad brons, sockelns längd 29, höjd med stensockel 18,5 cm.
Gjutarmärkt M Italy (Fonderia Mariani)