Matbord i engelsk stil
Valmis
2013-06-16
191462
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MATBORD, 1900-tal, engelsk stil, på pelarfot, mahogny, 3 iläggsskivor à 56 cm, höjd 73, diameter 120 cm
Ytskador, repor