X:et blandteknik
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Riksförbundet för bildande konst 1950", signerad X et, blandteknik, 21x13,5 cm, oramad,
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Kuntoraportti
191307
Päivämäärä:
2013-06-16