Byrå allmoge
Valmis
2013-05-29
188059
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BYRÅ, allmoge, 1800-tal, bemålad furu, imitationsmåleri, höjd 103, 42x116 cm
Senare beslag, slitage