Kaffekanna koppar
Closed
2013-05-22
186623
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KAFFEKANNA, koppar, 1800-tal, för militärt bruk, kronstämplad samt märkt 10, pip med skydd, höjd ca 45 cm
Slitage, repor