Johnny Oppenheimer oljemålning
Valmis
2013-05-13
185050
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OPPENHEIMER, Johnny (1923- 2005): Morteln, signerad och daterad J Oppenheimer -78, olja på duk, 50x60 cm