Klubbat för:
5 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FIGURIN, Ceylon, sittande apa med nöt, bemålat trä, höjd 20,5 cm
PROVENIENS: Konstnären Einar Lynge-Ahlberg
Zustandsbeschreibung
Lagningar
184284
2013-05-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner