Skåp 1800-talets andra hälft
Valmis
2013-05-11
184225
| Korkein tarjous | 5 600 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SKÅP, på benställning, 1800-talets andra hälft, kinsesiserande dekor av figurscener, höjd 130, 73x40 cm
Lackskador