Oidentifierad konstnär oljemålning
Closed
2013-05-09
184189
| Sold for | 8 200 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv med skepp, otydligt signerad, olja på duk, 34x56 cm
Färgbortfall längst ned vid kanten, lagningar