Esther Kjerner olja
Closed
2013-04-29
182624
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
KJERNER, Esther (1873-1952): "Skogsbacke", signerad och daterad E. Kjerner 1943, olja på duk uppklistrad på pannå, 40x48 cm