Hirschfängare

Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare
Hirschfängare

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HIRSCHFÄNGARE med monterad flintlåspistol, klinga med förgylld och graverad dekor, parerplåt med jaktscen, kavelplattor av polerad sten, balja i fiskskinn med 2 graverade beslag, längd 77 cm

Kompletteringar, smärre skador, skruven till eldstålsfjädern har gått igenom pipan

182034

2013-04-25