Oidentifierad konstnär akvarell
Valmis
2013-04-26
181862
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Blue China", signerad VMA 1987, akvarell, 38x56 cm
Bladet löst i ramen