Maria Boczewska färglitografi
Valmis
2013-04-24
181580
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Söder med utsikt mot Stadshuset, signerad Maria Boczewska, PT, färglitografi, 49x39 cm