Wiking Svensson olja
Closed
2013-04-23
181311
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SVENSSON, Wiking (1915-1979): Komposition, signerad Wiking Svensson 1954 a tergo, olja på duk, 27x35 cm
Något färgbortfall i hörn/kanter