Stolar sannolikt Holland empire
Closed
2013-04-22
180486
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
STOLAR, sannolikt Holland, 1800-talets första hälft, fanérade med mahogny, inläggningar i bloemen marqueterie
Smärre skador och lagningar