Vas Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda
Valmis
2013-04-15
180213
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
VAS, glas, "Moonflower", Ulrica Hydman-Vallien, signerad Kosta Boda Ulrica HV. samt otydligt numrerad, höjd 26 cm
Obetydliga nagg under fot