Oljemålning tidigt 1900-tal
Valmis
2013-04-15
179818
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1900-tal): Vinterlandskap, signerad och daterad O.G. 06., olja på duk uppklistrad på papp, 34x67 cm