Bengt Fransson oljemålning
Valmis
2013-04-13
179183
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Stockholmsbild", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 46x55 cm