Olof Aren oljemålning
Closed
2013-04-10
178553
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ARÉN, Olof (1918-2003): Stilleben, signerad Olof Arén, olja på duk, 46x60 cm