Köksö/arbetsbord
Valmis
2013-04-11
178521
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KÖKSÖ/ARBETSBORD, 1900-tal, trären skiva, vitmålat underrede med låda i sarg, höjd 90, 114x73 cm
Slitage, repor