Gertrud Wieselgren olja
Closed
2013-04-05
177752
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
WIESELGREN, Gertrud (född 1929): Rosor, signerad Gertrud Wieselgren, olja på duk, 23,5x32 cm