Skrivskåp viktorianskt
Closed
2013-04-06
177667
| Sold for | 6 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
SKRIVSKÅP med vitrindel, Queen-Anne-stil, England, fanerat i valnöt, cabriole legs-ben, höjd 187, 80x40 cm, nycklar finns
Renoverat och kompletterat, smärre fanérskador, lösa delar