Sven Erik Johansson litografi
Valmis
2013-04-02
177116
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
JOHANSSON, Sven Erik (född 1925): Komposition, signerad och daterad SE Johansson 1978, HC, litografi, 22x36 cm