Skulptur 1800-tal
Valmis
2013-03-30
176313
| Korkein tarjous | 16 500 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SKULPTUR, patinerad metall, 1800-tal, putto med and, höjd 58 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Omarbetad, troligen fontänfigur