Per Alström akvarell fågel
Closed
2013-03-26
175610
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ALSTRÖM, Per (född 1961): Fåglar, signerad och daterad Per Alström 1987, akvarell, 20x37 cm