Väggvaser
Closed
2013-03-19
175290
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
VÄGGVASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rose, höjd 17 cm
Smärre nagg, en med lagningar