Stol med skrivskiva
Valmis
2013-03-09
172779
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
STOL, med skrivskiva, AB Nässjö Stolfabrik, ryggen höj- och sänkbar
Bruksslitage, repor