KG Nilson serigrafi
Valmis
2013-03-14
172660
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
NILSON K.G (född 1942): "Till Newton III", signerad och daterad KG Nilson 1983, 36/120, färgserigrafi, 44x70 cm
hanteringsveck, fläck