Roland Svensson Stora Nassa
Valmis
2013-03-01
172284
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Stora Nassa", signerad Roland S, litografi, 20x37 cm, med dedikation "Med hälsning från konstnären"
Något gulnad