Oscar Reuterswärd färglitografi
Valmis
2013-03-01
172267
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
REUTERSWÄRD, Oscar (född 1915) : Perspective japonaise no 316, signerad Oscar Reuterswärd, 71/100, litografi, bildyta 62x47 cm