Sminklådor möjligen Yngve Ekström
Closed
2013-03-01
172174
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SMINKLÅDOR, 1960-tal, möjligen Yngve Ekström, ek, 3 lådor, höjd 25, 38x26 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna
Bruksslitage