Emil Hellbom oljemålning
Valmis
2013-02-28
171925
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
HELLBOM, Emil (1895-1969): Stockholmsmotiv, signerad E. Hellbom, olja på duk, 35x27 cm
Smärre färgbortfall och märken