Ivar Kamke oljemålning
Closed
2013-03-11
171638
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
KAMKE, Ivar (1882-1936): Eka i aftonrodnad, signerad och daterad 1913, olja på duk, 53x63 cm