Edvard Rosenberg olja
Valmis
2013-02-24
171178
| Korkein tarjous | 20 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
ROSENBERG, Edvard (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad och daterad Edv. Rosenberg, olja på duk, 59x95 cm