Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
HAMBORN, Axel (1892-1987): Stilleben, signerad Hamborn, olja på duk uppfodrad på pannå, 53x64 cm
Dukhål efter häftstift, färgbortfall
171166
2013-02-27