Ljusstakar sten brons
Closed
2013-02-23
171047
| Sold for | 7 000 SEK |
| Estimate | 12 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, för två ljus vardera, 1800-tal, sten och förgylld brons, höjd 51,5 cm
Nagg, överdelarna ej ursprungligen tillhörande