Åsa Magnusson oljemålning
Valmis
2013-02-21
170600
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
MAGNUSSON, Åsa (samtida): "Blå vinranka", monogramsignerad, tillskriven och daterad a tergo Åsa Magnusson 1984, 90x105 cm