Bokhylla 1940/50-tal
Valmis
2013-02-23
170173
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
BOKHYLLA, mahogny, 1940/50-tal, höjd 78, 120x30 cm, nyckel finns
Bruksslitage.