Lennart Jirlow färglitografi
Valmis
2013-02-14
169703
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Restauranginteriör", 1975, signerad och numrerad XL VIII/LXX, färglitografi, 45x54 cm