Alexander Roos oljemålning
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ROOS, Alexander (1895-1973): Stadsmotiv, signerad A Roos, olja på pannå, 60x74 cm
Kuntoraportti
169410
Päivämäärä:
2013-02-12