Akvarell med mytologisk scen
Valmis
2013-02-10
169046
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mytologisk scen, akvarell, osignerad, 25,5x34 cm