Bord med låda 1800-tal
Closed
2013-02-06
168315
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BORD med låda, upphöjd sarg, svartmålat, 1800-talets första hälft, 76, 60x38 cm, nyckel finns