Dalahäst av Olof Falk

Dalahäst av Olof Falk
Dalahäst av Olof Falk
Dalahäst av Olof Falk
Dalahäst av Olof Falk
Dalahäst av Olof Falk
Dalahäst av Olof Falk
Dalahäst av Olof Falk
Dalahäst av Olof Falk
Dalahäst av Olof Falk
Dalahäst av Olof Falk

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DALAHÄST, av Olof Falk (1885-1948): Bergkarlås, polykromt bemålad, monogramsignerad O.F., höjd 18 cm

Skador

167977

2013-02-01