Karl Axel Pehrson färglitografi
Valmis
2013-02-04
167957
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad K. A. Pehrson -82, PT, färglitografi, 65x47,5 cm