Hans Ångsäter blandteknik
Valmis
2013-02-02
166708
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
ÅNGSÄTER, Hans (född 1935): 3 st, "På fäbodvallen (orginal till litografi)", "Till fäbodvallen" och "Skördan", två monogramsignerade HÅ, den tredje signerad atergo, blandteknik på papp uppfäst på pannå, varierande mått ca 35x27 resp 33x21 cm